Gemeenteraad

Zitting van de gemeenteraad

De Nieuwerkerkse gemeenteraad bestaat uit vijf partijen, waarvan CD&V en GBL een bestuurscoalitie vormen en sp.a, Open VLD en N-VA de oppositie.

De gemeenteraad vergadert traditioneel de laatste donderdag van de maand t.e.m. juni, van september t.e.m. december wordt dat de 2e donderdag van de maand. 

 

De data van de gemeenteraadszittingen vind je in dit overzicht.

 

Links:

- huishoudelijk reglement gemeenteraad

- deontologische code gemeenteraadsleden

Leden van de gemeenteraad

BURGEMEESTER VOORZITTER
Burgemeester Benny Bamps (CD&V):

Voorzitter gemeenteraad, politie, brandweer, algemeen beleid, personeelsbeleid, burgerlijke stand en bevolking, communicatie en informatie, klachten-behandeling (ombudsdienst), erediensten

 

 

Spreekuren:

na telefonische afspraak (gemeentehuis: 011 48 03 60)

burgemeester@nieuwerkerken.be

een foto van burgemeester Benny Bamps

SCHEPENEN
1ste schepen

Luc Vaes (CD&V):

openbare werken, riolering en waterbeheersing, nutsvoorzieningen, openbaar groen, begraafplaatsen, landbouw, dierenwelzijn

Spreekuren:

na telefonische afspraak (gemeentehuis: 011 48 03 60)

luc.vaes@nieuwerkerken.be

 

een foto van eerste schepen Luc Vaes

2de schepen

Dries Deferm (CD&V):

cultuur, jumelage, deeltijds kunstonderwijs, informatisering, heemkunde, buitenschoolse kinderopvang, jeugd, uitleendienst, dienst vrije tijd, feestelijkheden

Spreekuren:

na telefonische afspraak (gemeentehuis: 011 48 03 60)

dries.deferm@nieuwerkerken.be
een foto van tweede schepen Dries Deferm

3de schepen

Brenda Berden (GBL):

financiën, lokale economie en tewerkstelling, sport, toerisme, PWA, onderwijs

Spreekuren:

na telefonische afspraak (gemeentehuis: 011 48 03 60)

brenda.berden@nieuwerkerken.be

 een foto van derde schepen Brenda Berden

4de schepen

Rohnny Schreurs (CD&V):

ruimtelijke ordening en stedenbouw, huisvestinngen en gebouwen, landschappen en monumenten, milieu, duurzaamheid, mobiliteit, ontwikkelingssamenwerking, markten en kermissen

Spreekuren:

na telefonische afspraak (gemeentehuis: 011 48 03 60)

rohnny.schreurs@nieuwerkerken.be

een foto van vierde schepen Rohnny Schreurs

RAADSLEDEN

 

Theo HERBOTS (sp.a)

Krommenhof 41

tel. 011 68 16 10

ria.theo@telenet.be

een foto van raadslid Theo Herbots

Jos BEUTJENS (sp.a)

Tegelrijstraat 219

tel. 011 58 88 23

jos.beutjens@telenet.be

een foto van raadslid Jos Beutjens

Kevin Oyen (sp.a)

Bornestraat 14
3850 Nieuwerkerken
GSM 0473 60 94 60

 

 

een foto van raadslid Kevin Oyen

Benny CLAES (Open VLD)

Dennenbosstraat 6

tel. 011 58 87 20

bibiclaes@hotmail.com

een foto van raadslid Benny Claes

Albert Strauven (GBL)

Nieuwe Steenweg 22

tel. 011 72 90 40

GSM 0497 54 87 99

strauvena@hotmail.com

 

 

 

een foto van raadslid Albert Strauven

Josephus WINTMOLDERS (CD&V)

Ridderstraat 16

tel. 011 59 33 49

GSM 0478 58 68 31

jos_wintmolders@telenet.be

een foto voor raadslid Jos Wintmolders

André WILLEMS (CD&V)

Klein Tegelrijstraat 85

tel. 0477 74 06 67

andre.willems55@gmail.com

een foto van raadslid André Willems

Miet Bessemans (CD&V)

bessemansm1@hotmail.be

 

 

 

 

 

een foto van raadslid Miet Bessemans

Marie-José Bangels (GBL)

Bangels.mariejose@skynet.be

 

 

 foto van raadslid Marie-Jose Bangels

Josiane Carlens (GBL)

Rode Haagstraat 10

3850 Nieuwerkerken

tel. 011 68 51 54

carlensj@hotmail.com


 

 

 

 

 

 

 

Urbain BANGELS (CD&V)

Daalstraat 46

tel. 011 68 23 82

urbain.bangels@hotmail.com

een foto van raadslid Urbain Bangels

 

Luc BEYENS (Onafhankelijke)

Wouterveld 68

tel. 011 83 20 02

beyluc@telenet.be

 een foto van raadslid Luc Beyens

madiwodovrzazo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
26/10 : Dorpsrestaurant
Kan u moeilijk ter plaatse raken of wenst u meer info, neem dan contact op met het... Meer...
29/10 : Literair ontbijt met auteurslezing
Kaarten: 5 euro. Reserveren in de bibliotheken van Sint-Truiden, Nieuwerkerken en... Meer...
05/11 : Tweedehandsbeurs gezinsbond
Verkoop van tweedehandskinderkleding en -kinderspeelgoed in organisatie van de... Meer...